Recenzja Odmiany Konopi z Autofloweringiem Auto Mazar od Dutch Passion

Auto Mazar od producenta nasion konopi Dutch Passion, to odmiana cannabis z tzw. autofloweringiem, czyli jest ona auto kwitnąca. Oznacza to że hodowca nie musi zmieniać czasu naświetlania tej odmiany żeby ta zaczęła swoje kwitnienie.

recenzja odmiany marihuany automazar od dutch passion

Auto Mazar uchodzi za pierwszą wysoko wydają odmianę konopi z autofloweringiem. Tym samy firma Dutch Passion produkująca nasiona marihuany jako pierwsza przeszła z małych automatów do tych dużych dających znacznie większy plon.

A Więc… Opis Auto Mazara od Dutch Passion

AutoMazar to odmiana produkująca duże plony z dużą ilością żywicy, która osiąga wysokość 70-80cm. Auto Mazar to dominująca Indica, której rośliny rosną silne, gęste, z dużymi liśćmi i dające średnie plony od 50 do 125 gramów na roślinę.

Jest to łatwa w uprawie odmiana. Przy uprawie outdoor można zebrać wczesne, ciężkie plony o najwyższej jakości. Dzięki stabilnej genetyce Auto Mazar jest odporny na szkodniki i choroby.

Jej smak i aromat jest typowy dla Indici- ziemisty, a high bardzo przyjemny, intensywnie działając na ciało. AutoMazar to odmiana, którą musisz koniecznie spróbować jeśli uwielbiasz Indici i to nie tylko ze względu na ogromne plony.

Najważniejsze Cechy Odmiany Marihuany Auto Mazar od Dutch Passion

Do najważniejszych cech odmiany konopi Auto Mazar od Dutch Passion należą:

  • Oryginalny Auto Mazar jest produkowany wyłącznie przez firmę zajmującą się produkcją nasion konopi Dutch Passion. Można go kupić u autoryzowanego dystrybutora DP, czyli na THC-THC.COM.
  • Jest to dość szybka odmiana konopi, ale dająca duży plon. Auto Mazar uchodzi za pierwszą wysoko wydajną odmianę auto kwitnącą. Co za tym idzie mimo krótkiego czasu wzrostu i kwitnienia każdy uzyska duży plon.
  • Szczep ten nadaje się dla każdego, zarówno profesjonalistów chcących mieć kilka zbiorów w roku, jak i dla mało doświadczonych hodowców. Jest to odmiana, która nie robi większych problemów podczas uprawy, dlatego ma cały czas dużo swoich stałych wielbicieli.

Przykładowe Zdjęcia AutoMazara:

1. Auto Mazar w uprawie outdoor:
zdjęcie auto mazar dutch passion, uprawa na dworze w szklarni

2. Auto Mazar w uprawie indoor:
zdjęcie auto mazar dutch passion, uprawa w domu

3. Auto Mazar zbiory:
zdjęcie auto mazar dutch passion, zbiory dużych sytych topów

A jeśli chcesz zobaczyć video z rozwoju rośliny Auto Mazar, to przejdź na THC-THC.TV. Jest to ciekawy filmik nakręcony przez ekipę z Dutch Passion, w którym cały proces rozwoju rośliny jest puszczony w przyśpieszonym tempie, co daje ciekawe wrażenie podczas oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.