Recenzja Odmiany Konopi z Autofloweringiem Auto Mazar od Dutch Passion

Auto Mazar od producenta nasion konopi Dutch Passion, to odmiana cannabis z tzw. autofloweringiem, czyli jest ona auto kwitnąca. Oznacza to że hodowca nie musi zmieniać czasu naświetlania tej odmiany żeby ta zaczęła swoje kwitnienie.

Recenzja Odmiany Konopi z Autofloweringiem Auto Mazar od Dutch Passion, Dutch Seeds

Auto Mazar uchodzi za pierwszą wysoko wydają odmianę konopi z autofloweringiem. Tym samy firma Dutch Passion produkująca nasiona marihuany jako pierwsza przeszła z małych automatów do tych dużych dających znacznie większy plon.

A Więc… Opis Auto Mazara od Dutch Passion

AutoMazar to odmiana produkująca duże plony z dużą ilością żywicy, która osiąga wysokość 70-80cm. Auto Mazar to dominująca Indica, której rośliny rosną silne, gęste, z dużymi liśćmi i dające średnie plony od 50 do 125 gramów na roślinę.

Jest to łatwa w uprawie odmiana. Przy uprawie outdoor można zebrać wczesne, ciężkie plony o najwyższej jakości. Dzięki stabilnej genetyce Auto Mazar jest odporny na szkodniki i choroby.

Jej smak i aromat jest typowy dla Indici- ziemisty, a high bardzo przyjemny, intensywnie działając na ciało. AutoMazar to odmiana, którą musisz koniecznie spróbować jeśli uwielbiasz Indici i to nie tylko ze względu na ogromne plony.

Najważniejsze Cechy Odmiany Marihuany Auto Mazar od Dutch Passion

Do najważniejszych cech odmiany konopi Auto Mazar od Dutch Passion należą:

  • Oryginalny Auto Mazar jest produkowany wyłącznie przez firmę zajmującą się produkcją nasion konopi Dutch Passion. Można go kupić u autoryzowanego dystrybutora DP, czyli na THC-THC.COM.
  • Jest to dość szybka odmiana konopi, ale dająca duży plon. Auto Mazar uchodzi za pierwszą wysoko wydajną odmianę auto kwitnącą. Co za tym idzie mimo krótkiego czasu wzrostu i kwitnienia każdy uzyska duży plon.
  • Szczep ten nadaje się dla każdego, zarówno profesjonalistów chcących mieć kilka zbiorów w roku, jak i dla mało doświadczonych hodowców. Jest to odmiana, która nie robi większych problemów podczas uprawy, dlatego ma cały czas dużo swoich stałych wielbicieli.

Przykładowe Zdjęcia AutoMazara:

1. Auto Mazar w uprawie outdoor:
Recenzja Odmiany Konopi z Autofloweringiem Auto Mazar od Dutch Passion, Dutch Seeds

2. Auto Mazar w uprawie indoor:
Recenzja Odmiany Konopi z Autofloweringiem Auto Mazar od Dutch Passion, Dutch Seeds

3. Auto Mazar zbiory:
Recenzja Odmiany Konopi z Autofloweringiem Auto Mazar od Dutch Passion, Dutch Seeds

A jeśli chcesz zobaczyć video z rozwoju rośliny Auto Mazar, to przejdź na THC-THC.TV. Jest to ciekawy filmik nakręcony przez ekipę z Dutch Passion, w którym cały proces rozwoju rośliny jest puszczony w przyśpieszonym tempie, co daje ciekawe wrażenie podczas oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany, konopi indyjskich, cannabis.