Recenzja Odmiany Konopi Blue Auto Mazar od Dutch Passion

Jak sama nazwa wskazuje Blue Auto Mazar od producenta nasion konopi Dutch Passion jest połączeniem odmiany z rodziny Blue a dokładnie jest to Auto Blueberry oraz co już jest bardziej jasne Auto Mazara, którego recenzję mamy już na naszym blogu. Finalny Blue AutoMazar jest odmianą konopi w pełni auto kwitnącą, czyli z tzw. autofloweringiem. Jak we wszystkich odmianach automatycznych również w tej nie trzeba martwić się zmianą czasu naświetlania rośliny żeby zaczęła kwitnąć.

Jeszcze Raz w Skrócie o Blue Auto Mazar od Dutch Passion – Charakterystyka

Blue AutoMazar® to połączenie dwóch legendarnych oryginalnych automatycznie kwitnących odmian AutoBlueberry® i AutoMazar® wynikiem której jest najlepszy, automatycznie kwitnący szczep.

Blue AutoMazar potrzebuje jedynie 75 dni na pełen wzrost. Ta dominująca Indica osiąga wysokość 80-100cm i silnie rozrasta się na boki, dając zbiór w granicach 75-100g a nawet 200g.

Podczas kwitnienia silnie wyczuwalny jest owocowy zapach pochodzący od genów AutoBlueberry z nutami pieprzu i piżma.

Jej high to silny, radosny, fizyczny efekt odczuwalny w całym ciele.

Najważniejsze Cechy Szczepu Blue Auto Mazar od Dutch Passion

  • Oryginalne nasiona marihuany tej odmiany można kupić w renomowanych sklepach takich jak https://thc-thc.com, który jest oficjalnym dystrybutorem marki Dutch Passion.
  • Odmiana ta nadaje się zarówno do uprawy indoor jak i outdoor. Jest dość prosta w hodowli genetyka, lecz należy pamiętać że jest to owocowy szczep cannabis, jak sama nazwa wskazuje. A więc będzie bardziej delikatny w uprawie od podstawowego AutoMazara.
  • Plon po skończonej uprawie będzie zadowalający dla każdego konesera jagód. Lekką ręką można wydusić z tej odmiany 130 gram mokrego materiału, który będzie bardzo mocny z poziomem THC 20%.

Przykładowe Zdjęcia Odmiany Marihuany Blue Auto Mazar od Dutch Passion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.