Awaryjna operacja: ciężarna nie czuje dziecka – kilogram marihuany w waginie

Czasem dochodzą do nas takie wiadomości, że przy ich opublikowaniu zastanawiamy się czy w ogóle ktoś w nie uwierzy. Jednak świat jest zwariowany, a marihuana już na tyle dostępna, że zdarzają się absurdalne sytuacje. Tak też i teraz…

Kilka dni temu w Mexico City doszło do takiej oto sytuacji. 37- letnia Gloria C. trafiła do szpitala z bólem brzucha i powiedziała lekarzom, że nie czuje ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Po tym, jak lekarze nie mogli stwierdzić bicia serca dziecka, została ona natychmiast przetransportowana do specjalistycznej kliniki, gdzie kobieta została poddana operacji.

Lekarze stwierdzili jednak brak dziecka, ale za to ponad kilogram marihuany owinięty taśmą klejącą, która częściowo zawierała bryłki ziemi. Paczka znajdowała się w waginie kobiety oraz jamie brzusznej.

Kobieta została aresztowana i stanęła przed sądem, aby odpowiedzieć za przestępstwo zagrożenia zdrowia, jednak sędzia wypuścił kobietę na wolność, gdyż jej aresztowanie było nielegalne. Zgodnie z doniesieniami „Daily Mail” kobieta w latach 2010 i 2015 dostała już wyrok za takie samo przestępstwo.

Prawdziwy Meksyk…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.