Brak śniegu na dachu zdradził plantację marihuany wartą 90.000 euro

Może brzmi to dziwnie, ale również przy uprawie marihuany indoor pogoda może nam popsuć szyki. Tak właśnie stało się ostatnio w West Yorkshire, gdzie policja odkryła planację marihuany z roślinami o wartości około 90.000 euro.

A dokładniej mówiąc psikusa wyrządziła growerom Emma, czyli niski front atmosferyczny, który przez pewien czas utrzymywał się nad Wielką Brytanią i w niektórych regionach przyniósł ze sobą nawet aż 60 centymetrów śniegu. Przez to władzom porządkowym wpadło w oko to, że na jednym z dachów leży wyjątkowo mało śniegu w porównaniu do reszty domów. Jak się później okazało nie bez powodu… w domu znajdowała się plantacja marihuany.

Przez powstałe ciepło, jakie wytwarzały lampy oświetlające rośliny, a dokładnie mówiąc 322 rośliny, na dachu domu prawie w ogóle nie było śniegu. Jak tylko policja weszła na posesję, nie udało się również nie poczuć specyficznego zapachu, jaki wydzielały rośliny. Wtedy zdecydowano o wtargnięciu do domu.

Niestety w środku nikogo nie zastano i obecnie trwają poszukiwania najemców domu. Jak podali sąsiedzi chodzi tutaj o dwóch mężczyzn w wieku około trzydziestu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.