feminizowane nasiona konopi, w wersji auto kwitnącej oraz z dużym thc

Brak śniegu na dachu zdradził plantację marihuany wartą 90.000 euro

Może brzmi to dziwnie, ale również przy uprawie marihuany indoor pogoda może nam popsuć szyki. Tak właśnie stało się ostatnio w West Yorkshire, gdzie policja odkryła planację marihuany z roślinami o wartości około 90.000 euro.

Brak śniegu na dachu zdradził plantację marihuany wartą 90.000 euro, Dutch Seeds

A dokładniej mówiąc psikusa wyrządziła growerom Emma, czyli niski front atmosferyczny, który przez pewien czas utrzymywał się nad Wielką Brytanią i w niektórych regionach przyniósł ze sobą nawet aż 60 centymetrów śniegu. Przez to władzom porządkowym wpadło w oko to, że na jednym z dachów leży wyjątkowo mało śniegu w porównaniu do reszty domów. Jak się później okazało nie bez powodu… w domu znajdowała się plantacja marihuany.

Przez powstałe ciepło, jakie wytwarzały lampy oświetlające rośliny, a dokładnie mówiąc 322 rośliny, na dachu domu prawie w ogóle nie było śniegu. Jak tylko policja weszła na posesję, nie udało się również nie poczuć specyficznego zapachu, jaki wydzielały rośliny. Wtedy zdecydowano o wtargnięciu do domu.

Niestety w środku nikogo nie zastano i obecnie trwają poszukiwania najemców domu. Jak podali sąsiedzi chodzi tutaj o dwóch mężczyzn w wieku około trzydziestu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany, konopi indyjskich, cannabis.