Recenzja Odmiany Marihuany Forest Dream od Dutch Passion

Forest Dream to odmiana nasion marihuany, która sprawdza się zarówno w uprawie indoor, jak i outdoor , a ponadto w szklarniach. Jest to dominująca Sativa, świetnie nadająca się dla niezbyt doświadczonych growerów, gdyż nie sprawia żadnych problemów w uprawie oraz nie stawia żadnych warunków.

Ta odmiana rośnie szybko i kwitnie średnio przez około 8 tygodni, przy czym osiąga wielkość od 1,5m do 2m w uprawie indoor, a w outdoorze jest w stanie osiągnąć nawet do 4m, przy czym mocno rozrasta się na boki i daje obfite plony. W warunkach panujących na dworze jest jednak skłonna na atak pleśni, szczególnie pod koniec kwitnienia. Warto jest więc w tym czasie szczególnie mieć na oku całą roślinę.

Jej pąki zapewniają dużą produkcję THC i są bogato pokryte żywicą. Słodki smak jest bardzo łagodny i przyjemny. High tej odmiany jest typowy dla gatunku Sativy, podnoszący na duchu, delikatny i rozjaśniający umysł, dlatego spokojnie można ją stosować nawet w ciągu dnia. Jeśli szukasz łatwej w uprawie odmiany, nadającej się do uprawy indoor i outdoor, to Forest Dream z pewnością jest odmianą, której szukasz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.