Recenzja Odmiany Marihuany Frisian Duck od Dutch Passion

Frisian Duck to odmiana, która powstała w wyniku niezwykłej mutacji   rośliny marihuany. Ma ona bowiem liście, które kształtem przypominają kacze nóżki. Dzięki tej mutacji w ogóle nie przypomina rośliny marihuany i w bardzo łatwy sposób można ją ukryć w swoim ogrodzie, bądź też w miejscach, które są na widoku. Jest też łatwa w uprawie, więc praktycznie można ją zasiać i pozostawić samej sobie, dając jej tylko podstawową opiekę.

Powstała ona w wyniku krzyżówki odmian Frisian Dew z Ducks Foot. Niezwykłą cechą jest również to, że w momencie kwitnienia może ona przybrać piękną, purpurową barwę. Jest gotowa do zbiorów najczęściej na początku października. Osiąga wysokość, w outdoorze do 2,5m, w w indoorze do 1,5m.

Frisian Duck produkuje zbite i gęste pąki o pikantnym, sosnowym aromacie oraz smaku z nutą cytrusów i świeżego lasu. Powoduje high typowy dla Sativy, czyli unoszący, z charakterystycznym szumieniem w głowie. Polecana jest dla każdego, kto posiada kawałek nieużytku w ogrodzie, gdzie będzie mogła spokojnie sobie rosnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Recenzja Odmiany Marihuany Frisian Duck od Dutch Passion”


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.