sklep thc-thc, auto nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, ak-47, skuna, white widow

Koniec prohibicji marihuany.

Koniec prohibicji marihuany., Dutch Seeds

Miłośnicy marihuany na całym świecie przeczuwają, że nadchodzi koniec prohibicji. Niekoniecznie musi to nastąpić w krótkim czasie, lecz legalizacja jest z pewnością na dobrej drodze. Ostatnich kilka lat pokazało zdecydowany postęp w kwestii legalizacji marihuany, w szczególności do użytku medycznego, który jest obecnie szeroko znany i (przeważnie) akceptowany. Argument medyczny jest może najważniejszym aspektem w nadchodzącej debacie dotyczącej marihuany. Biorąc pod uwagę zbliżający się koniec 2015 r., przygotowaliśmy dla was podsumowanie sytuacji na arenie międzynarodowej.

Koniec prohibicji marihuany., Dutch Seeds

Ameryka Południowa

Pierwszym krajem, który w pełni zalegalizował i uregulował kwestię marihuany, był Urugwaj. Lecz wkrótce potem kolejne kraje, takie jak Meksyk, Kolumbia i Chile ogłosiły plany uregulowania kwestii marihuany. Ameryka Południowa zapłaciła wysoką cenę za wojnę z narkotykami, która powoduje tysiące zabitych każdego roku. Uprawa marihuany okazała się łatwym fundamentem, na którym można budować organizacje kryminalne, które przez dziesięciolecia chętnie korzystały z nieopodatkowanych dochodów. Jednak teraz się to zmienia. Liderzy polityczni z Ameryki Południowej widzą korzyści z uregulowania rynku marihuany i też się decydują na ten krok. Narody z Ameryki Południowej popierają model z legalną uprawą domową. Umożliwienie ludziom uprawy własnej marihuany, to najlepszy sposób na naruszenie struktur organizacji kryminalnych.

Koniec prohibicji marihuany., Dutch Seeds

Ameryka Północna

Wybór Justina Trudeau oznacza, że marihuana jest teraz w Kanadzie na drodze do legalizacji, do użytku rekreacyjnego i medycznego. Jest to wspaniałą wiadomość dla Kanadyjczyków i bardzo zła wiadomość dla gangów kryminalnych, które do tej pory zmonopolizowały handel marihuaną.

USA pozostaje najważniejszym na świecie miejscem dla legalizacji, z połową stanów, w których mieszkańcy mają dostęp do legalnej rekreacyjnej lub medycznej marihuany. Rynek USA legalnych produktów marihuany jest największy na świecie i co kilka miesięcy nowe stany przyłączają się do listy stanów „legalnych”.

Środkowy Wschód

Izrael pozostaje światowym liderem w badaniach nad marihuaną medyczną. Wiele pierwszych prac nad identyfikacją THC zostało przeprowadzonych właśnie w Izraelu, który rozpoczął użytkowanie marihuany w leczeniu zespołu stresu pourazowego (PTSD) u weteranów.

Koniec prohibicji marihuany., Dutch Seeds

Europa

Europa pozostaje kontynentem z mieszanymi stanowiskami dotyczącymi legalności marihuany. Może ona być przepisywana jako lek w wielu miejscach i może być kupowana w holenderskich Coffee Shopach lub hiszpańskich Cannabis Clubs. W innych krajach, takich jak Austria, Belgia, Czechy, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria, istnieje wiele poziomów depenalizacji lub pozwoleń na użytkowanie medyczne.

Jednak takie kraje jak Wielka Brytania, Francja, Norwegia, Szwecja i Finlandia wciąż prowadzą twardą politykę przeciw legalizacji marihuany. Mimo iż rządy tych krajów są dokładnie poinformowane o korzyściach związanych z użytkowaniem medycznym marihuany.

Australia i Nowa Zelandia

W Australii, w niektórych regionach dozwolona jest uprawa 1-2 roślin ”na własny użytek”. W październiku 2015 r. Rząd Federalny ogłosił chęć legalizacji uprawy marihuany na użytek medyczny i badania naukowe

Koniec prohibicji marihuany., Dutch Seeds

Motywacja Polityczna legalizacji marihuany

Główne powody dla legalizacji marihuany to:

Umożliwienie medycznego dostępu do marihuany
Umożliwienie tworzenia dochodów i regulacji
Naruszenie struktur i eliminacja udziału organizacji kryminalnych
Aktualizacja nieskutecznego prawa, które jest ignorowane

Rola Organizacji Narodów Zjednoczonych

Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2016 r. powinno być odpowiednią okazją dla liderów międzynarodowych, dla aktualizacji polityki ONZ, przyznając że do tej pory polityka okazała się kompletnym fiaskiem i przyniosła korzyści wyłącznie organizacjom kryminalnym. Ostatni raport opublikowany przez Richarda Bransona pokazuje, że ONZ akceptuje konieczność zmian.

2016 i kolejne lata.

Ponieważ coraz więcej państw planuje i wprowadza legalizację marihuany, powoduje to nacisk na pozostałe kraje, które nie rozpoczęły jeszcze działań legalizacyjnych. Bez wątpliwości marihuana jest bardziej legalna niż kiedykolwiek i w najbliższych latach powinna stać się legalna również w waszym kraju.

źródło: dutch-passion.nl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany, konopi indyjskich, cannabis.