sklep z feminizowanymi nasionami thc-thc, auto nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, trawki

Największe Znalezisko Wszech Czasów w Regionie: Odkryto 16.000 Roślin Marihuany w Hiszpanii

Hiszpańska policja odkryła ogromną plantację konopi indyjskich. W północno-wschodniej Hiszpanii, w regionie Aragonii, gdzie pachnące lasy sosnowe rozciągają się na wiele mil, urzędnicy znaleźli dwa duże pola konopi zawierające dumną liczbę 16.000 roślin.

Największe Znalezisko Wszech Czasów w Regionie: Odkryto 16.000 Roślin Marihuany w Hiszpanii, Dutch Seeds

Uprawy outdoor były dobrze ukryte w odległych zakątkach i dostępne tylko przy dużym nakładzie pracy. Bez pojazdu terenowego, który mógłby opuścić główne drogi i żmudny spacer po wzgórzu i dalekim terenie, nie było szans na natknięcie się na te plantacje.

Growerzy w celu stworzenia plantacji, najpierw wycięli dużą ilość drzew sosnowy, aby zrobić miejsce dla roślin i zbudowali wyrafinowany system nawadniania z pompami i generatorami elektrycznymi zasilającymi rośliny.

Policja całkowicie przez przypadek natrafiła na plantację roślin

Podczas obserwacji gangu, który był związany z licznymi kradzieżami w barach i na stacjach benzynowych w regionie, odkryto rośliny konopi indyjskich, które władze nazywają największymi znaleziskami marihuany wszech czasów w Aragonii.

W międzyczasie policja zidentyfikowała poszczególnych członków sześcioosobowego gangu, co do których istnieje pilne podejrzenie, że są również odpowiedzialni za plantacje konopi indyjskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany, konopi indyjskich, cannabis.