Największe Znalezisko Wszech Czasów w Regionie: Odkryto 16.000 Roślin Marihuany w Hiszpanii

Hiszpańska policja odkryła ogromną plantację konopi indyjskich. W północno-wschodniej Hiszpanii, w regionie Aragonii, gdzie pachnące lasy sosnowe rozciągają się na wiele mil, urzędnicy znaleźli dwa duże pola konopi zawierające dumną liczbę 16.000 roślin.

Uprawy outdoor były dobrze ukryte w odległych zakątkach i dostępne tylko przy dużym nakładzie pracy. Bez pojazdu terenowego, który mógłby opuścić główne drogi i żmudny spacer po wzgórzu i dalekim terenie, nie było szans na natknięcie się na te plantacje.

Growerzy w celu stworzenia plantacji, najpierw wycięli dużą ilość drzew sosnowy, aby zrobić miejsce dla roślin i zbudowali wyrafinowany system nawadniania z pompami i generatorami elektrycznymi zasilającymi rośliny.

Policja całkowicie przez przypadek natrafiła na plantację roślin

Podczas obserwacji gangu, który był związany z licznymi kradzieżami w barach i na stacjach benzynowych w regionie, odkryto rośliny konopi indyjskich, które władze nazywają największymi znaleziskami marihuany wszech czasów w Aragonii.

W międzyczasie policja zidentyfikowała poszczególnych członków sześcioosobowego gangu, co do których istnieje pilne podejrzenie, że są również odpowiedzialni za plantacje konopi indyjskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.