sklep z feminizowanymi nasionami thc-thc, auto nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, trawki

Nowy trend w USA – marihuanowe wesela

W USA cannabis to teraz zastępstwo szampana na weselach.

Nowy trend w USA   marihuanowe wesela, Dutch Seeds

Od wieków człowiek dba o tradycję, że jak znajdzie już swoją drugą połówkę to wkracza z nią przed ołtarz i dzieli swoje szczęście z całym światem. Po skromnej ceremonii w kościele następuje oczywiście wesele. Jak ono będzie zorganizowane należy tylko do samych młodych, a tu fantazja nie ma żadnych granic.

Odpowiednio z dużym hukiem państwo młodzi chcą oczywiście podołać wszystkim zachciankom gości i nie żałują na to żadnej sumy. W końcu to ich najpiękniejszy dzień. Ostatnio w modzie są organizatorzy wesel, którzy dosłownie sczytują każde życzenie młodych z ust. Są oni po to, aby odkryć każde pragnienie, nawet jeśli młodzi sami o nim nie wiedzą. Indywidualnie dopasowany każdy szczegół ma zapobiec każdej, nawet najmniejszej wpadki.

Amerykańscy „weddingplanners” wpadli na całkiem nowy pomysł i stawiają na kompletnie nowe trendy: Wesela, które mają bardzo oryginalne motto – Marihuana. Wszystkie pary, które pragną pod liściem konopi powiedzieć sobie sakramentalne tak, mają do dyspozycji serwis firmy Niki McDonalda – „Love and Marij”, który organizuje całe wesele od podstaw, łącznie z cateringiem, jubilerem, florystą, i wszystkimi tymi, którzy troszczą się o to, aby ten najważniejszy dzień był doskonały i niezapomniany.

Organizatorzy takiego wesela pomagają także przy wyborze odmian marihuany, a także udostępniają wszystkie potrzebne do jej palenia parafernalia. Specjalni ludzie asystują podczas przyjęcia każdemu chętnemu spróbowania i zwracają uwagę na to, aby nie popełnić przestępstwa poprzez kontrole wiekowe.

Przy Cannabarze można również skosztować koktajli konopnych, a Cannakuchnia dba o smakołyki. Jak twierdzi sam Niki McDonald takie wesela to czysta i rozluźniająca przyjemność dla wszystkich obecnych gości wraz z parą młodą.
Cały potencjał tej inicjatywy będzie można śledzić już 19 lutego na Cannabis Wedding Expo w Littleton niedaleko Denver-Colorado.

Teraz brakuje jeszcze tego, aby legalizacja marihuany dopadła także zakłady pogrzebowe, które swoim klientom będą proponowały organizację marihuanowe stypy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Nowy trend w USA – marihuanowe wesela”


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany, konopi indyjskich, cannabis.