Nowy trend w USA – marihuanowe wesela

W USA cannabis to teraz zastępstwo szampana na weselach.

Od wieków człowiek dba o tradycję, że jak znajdzie już swoją drugą połówkę to wkracza z nią przed ołtarz i dzieli swoje szczęście z całym światem. Po skromnej ceremonii w kościele następuje oczywiście wesele. Jak ono będzie zorganizowane należy tylko do samych młodych, a tu fantazja nie ma żadnych granic.

Odpowiednio z dużym hukiem państwo młodzi chcą oczywiście podołać wszystkim zachciankom gości i nie żałują na to żadnej sumy. W końcu to ich najpiękniejszy dzień. Ostatnio w modzie są organizatorzy wesel, którzy dosłownie sczytują każde życzenie młodych z ust. Są oni po to, aby odkryć każde pragnienie, nawet jeśli młodzi sami o nim nie wiedzą. Indywidualnie dopasowany każdy szczegół ma zapobiec każdej, nawet najmniejszej wpadki.

Amerykańscy „weddingplanners” wpadli na całkiem nowy pomysł i stawiają na kompletnie nowe trendy: Wesela, które mają bardzo oryginalne motto – Marihuana. Wszystkie pary, które pragną pod liściem konopi powiedzieć sobie sakramentalne tak, mają do dyspozycji serwis firmy Niki McDonalda – „Love and Marij”, który organizuje całe wesele od podstaw, łącznie z cateringiem, jubilerem, florystą, i wszystkimi tymi, którzy troszczą się o to, aby ten najważniejszy dzień był doskonały i niezapomniany.

Organizatorzy takiego wesela pomagają także przy wyborze odmian marihuany, a także udostępniają wszystkie potrzebne do jej palenia parafernalia. Specjalni ludzie asystują podczas przyjęcia każdemu chętnemu spróbowania i zwracają uwagę na to, aby nie popełnić przestępstwa poprzez kontrole wiekowe.

Przy Cannabarze można również skosztować koktajli konopnych, a Cannakuchnia dba o smakołyki. Jak twierdzi sam Niki McDonald takie wesela to czysta i rozluźniająca przyjemność dla wszystkich obecnych gości wraz z parą młodą.
Cały potencjał tej inicjatywy będzie można śledzić już 19 lutego na Cannabis Wedding Expo w Littleton niedaleko Denver-Colorado.

Teraz brakuje jeszcze tego, aby legalizacja marihuany dopadła także zakłady pogrzebowe, które swoim klientom będą proponowały organizację marihuanowe stypy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Nowy trend w USA – marihuanowe wesela”


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.