sklep z feminizowanymi nasionami thc-thc, auto nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, trawki

Odkryto Nową Odmianę Konopi, Marihuany

Odkryto Nową Odmianę Konopi, Marihuany, Dutch Seeds

Naukowcy z Uniwersytetu w Sydney twierdzą, że prawdopodobnie odkryli czwarty gatunek rośliny marihuany. Aktualnie głównymi gatunkami rośliny konopi są Indica, Sativa i Ruderalis.

Bogata oferta sklepu z nasionami marihuany THC-THC to odmiany czyli krzyżówki właśnie tych trzech gatunków. Są to również późniejsze już krzyżówki między poszczególnymi odmianami, selekcje ich, czyli wybieranie roślin o pewnych cechach a później stabilizacja ich. Tak właśnie powstają odmiany marihuany.

Nowy gatunek ponoć odkryto w 2010 roku, podczas wędrówki po Górach Błękitnych w Australii. Wtedy to grupa ludzi miała odkryć roślinę przypominającą marihuanę. Krzew przekazano do laboratorium badawczego na Uniwersytecie w Sydney, gdzie przeprowadzono na nim serie testów w celu potwierdzenia bądź zaprzeczenia podejrzeń.

Wyniki badań wskazują, że nowo odkryty gatunek jest odporny na mróz, a jej wzrost jest krzaczasty. Wielu hodowców na całym świecie na informację zareagowało ofertami kupna nasion, nawet za ponad 2000 dolarów.

Jednak istnieje mały problem, ponieważ nie ma żadnych nasion, a jedynie tylko jedna roślina. Uniwersytet w Sydney wyznaczył nagrodę w wysokości 10.000$ za znalezienie tajemniczego krzewu, którego zdjęcia nigdzie nie opublikowano.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany, konopi indyjskich, cannabis.