sklep thc-thc, auto nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, ak-47, skuna, white widow

Przedstawiciele odwiedzają lekarzy: handlowcy sprzedający konopie w Kanadzie

Przedstawiciele odwiedzają lekarzy: handlowcy sprzedający konopie w Kanadzie, Dutch Seeds

Od kilku miesięcy przedstawiciele kanadyjskich firm sprzedających marihuanę udając się od drzwi do drzwi z konopiami pod pachą, starają się przekonać lekarzy w szpitalach i klinikach o zaletach tego produktu do stosowania terapeutycznego. To nie jest łatwe zadanie.

„Panie doktorze, przyszedłem, aby przedstawić najlepsze lekarstwo dla pacjentów: marihuanę, może by Pan spróbował? Będą Ci wdzięczni.” Taki może być początek rozmowy w każdym kanadyjskim gabinecie lekarskim. Cel? Starać się przekonać lekarzy do przepisywania leków na bazie konopi.

Medreleaf, Tweed, Tilray, Whistler Medical Marijuana Corp i The Peace Naturals Project Inc. to tylko niektóre firmy kanadyjskie licencjonowane do sprzedaży lub dostarczania marihuany medycznej tym, którzy są uprawnieni do zakupu. Wszystkie dokonują wielkich wysiłków, by przybliżyć ten sektor branży medycznej.
Niektórzy uważają, że jest to środek nacisku na lekarzy, inni, że jest to skuteczna metoda – oparta na możliwości, jakie daje samo prawo kanadyjskie – działania w taki sam sposób, jak firmy farmaceutyczne.

Przeciwnicy tej praktyki, jak dr Ludwik Hugo Francescutti, prezes Canadian Medical Association, uważają, że zabiegi terapeutyczne na bazie konopi nie zostały jeszcze wystarczająco przetestowane, aby zapewnić, że rzeczywiście działa na niektóre patologie. „Cala ta sytuacja sprawia, ze lekarze znaleźli się pomiędzy pacjentami, którzy potrzebują marihuany i sprzedawcami, którzy naciskają, by ja sprzedawać.”

Źródło: dinafem.org/en/blog/commercial-cannabis-canada/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany, konopi indyjskich, cannabis.