Snoop Dogg Jednak Nie Rezygnuje z Marihuany a Jego Ogłoszenie Było Tylko Chwytem Marketingowym

Snoop Dogg ogłosił niedawno, że chce wkrótce rzucić palenie. Teraz wyjaśnia, że nadal będzie zażywał marihuanę, a jego ogłoszenie było tylko podstępną reklamą.

W zeszłym tygodniu słynny z palenia marihuany raper wywołał niemałe zamieszanie ogłaszając na Instagramie: „Po długich rozważaniach i rozmowach z moją rodziną zdecydowałem się rzucić palenie. Proszę uszanujcie moją prywatność w tym czasie”. Biorąc pod uwagę treść postu w mediach społecznościowych wielu obserwatorów uważało, że raper zamierza zrezygnować z używania marihuany. Teraz okazuje się, że wcale tak nie jest.

Sprytna Strategia Marketingowa

W poniedziałek, 20 listopada, Snoop Dogg opublikował kolejny post na Instagramie, w którym 52-latek ujawnił, że ogłaszając chęć bycia „bezdymnym”, promuje jedynie producenta „bezdymnych kominków”.

„Mam dość kaszlu i śmierdzących ubrań”, mówi Snoop Dogg w swoim nowym filmie na Instagramie, aby ponownie potwierdzić: „Będę wolny od dymu”. Właśnie na to pozwoliłyby mu reklamowane paleniska amerykańskiego producenta. „Usuwają dym. Sprytne”, mówi raper.

Już w zeszłym tygodniu wielu fanów muzyka wątpiło w szczerość jego wypowiedzi. „Nie wierzę ci”, napisał pewien użytkownik na Instagramie. Pod nowym postem Snoop Dogga na Instagramie gromadzą się entuzjastyczne komentarze jego fanów. Snoop jest geniuszem marketingu. Inna osoba zauważa: „Wiedziałem. Nigdy nie powiedział „palenie marihuany”, tylko „palenie”. Inny użytkownik uważa, że raper miałby niemały ubaw, wiedząc, że oszukał „cały świat”.

Snoop Dogg Spalił Do Tej Pory Ponad 450.000 Jointów

Od początku swojej kariery raper jest znanym konsumentem marihuany i wielokrotnie poruszał temat zażywania narkotyków w swojej muzyce. Wiele jego decyzji biznesowych i wypowiedzi w mediach dotyczyło również narkotyków. W 2013 roku artysta, uważany za jednego z najbogatszych raperów na świecie, powiedział magazynowi „GQ”, że codziennie pali 80 bluntów, liści tytoniu wypełnionych marihuaną. Raper zatrudnia również osobistą rollerkę bluntów, która codziennie przygotowuje mu świeży materiał do palenia. Szacuje się, że tylko w zeszłym roku Snoop Dogg spalił ich aż 450 000.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.