Ciekawostki konopne ze świata

1. DO YOU WANT POT WITH THAT?
W połowie października niektóre amerykańskie media pisały o nietypowych skargach klientów. Pewna kobieta w stanie Ohio skarżyła się policji o zdarzeniu w lokalnej placówce fast foodowej sieci Wendy’s. Otóż zamiast soli na frytkach jej córki znalazła ona coś zielonego. Lokalne media poinformowały, że policja po otworzeniu torebki wyczuli jednoznaczny zapach marihuany. Jednak po jej wizycie w restauracji nie znaleziono nic podejrzanego. Nie wiadomo też skąd wzięła się sama przyprawa.
Jednak to jedyny przypadek… Podobna sytuacja zaistniała w jednej z kanadyjskich placówek Mc Donald’s. Tam również jeden z klientów skarżył się na to, że jego hamburger został przełożony kwiatami konopi.

2. OD GWIAZDY PIŁKI NOŻNEJ DO HANDLARZA CANNABISEM
Pod koniec października skazano na 9 lat pozbawienia wolności handlarza marihuany, u którego znaleziono zacne 793,3kg tego zioła. Nie tylko ta informacja jest spektakularna. Zatrzymany handlarz to bowiem znany piłkarz niemieckiego klubu Borussia Monchengladbach, który już zakończył karierę. Między 1999 a 2005 rokiem zagrał on ponad 140 meczy z tym klubem, a w 2011 roku przeprowadził się na stałe do Brazylii. Chodzi tu o Marcelo Pletsch. Może on liczyć na wyjście najwcześniej w 2022 roku.

3. ZNALEZISKO: 200kg KWIATÓW MARIHUANY
Także pod koniec października doszła z USA ciekawa informacja. W przeciągu miesiąca na plaży w pobliżu Florida Keys wzdłuż wschodniego wybrzeża znaleziono 15 razy paczki wypełnione marihuaną o łącznej wadze 200kg. Tamtejsza straż przygraniczna CBP relacjonowała, że takie przypadki w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosły dwukrotnie. W 2016 roku zanotowano 95 takich przypadków, ale z pewnością było ich o wiele więcej. Mimo wyraźnego nakazu zgłaszania takich znalezisk organom prawnym, wątpliwe jest to, aby każdy szczęśliwiec był na tyle lojalny…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.