Dutch Passion prezentuje: AutoNight Queen (AutoFem)

AutoNight Queen została wykreowana z oryginalnej afgańskiej Night Queen, która jest bardzo bogata w żywicę. Jest to jedna z najsilniejszych Indic z dawką THC powyżej 20%. W 2015 roku została nagrodzona 1. miejscem na Champions Cup w Maladze w Hiszpanii. AutoNight Queen kontynuuje rodzinną tradycję pierwszoklasowych, mocnych, kleistych zbiorów Kusha, które znajdują się wysoko ponad normą jeśli chodzi o jakość i ilość.

Przy uprawie indoor wydaje ona do 500g/m2, przy outdoorze nawet do 150g/roślinę. Jest to jedna z najsilniejszych odmian automatycznych i jednocześnie feminizowanych, która oprócz wydajnych zbiorów zapewnia również długotrwałe działanie, co jest bardzo cenione wśród użytkowników medycznych jak i rekreacyjnych.

Aby ją stworzyć, skrzyżowano specjalnie wyselekcjonowaną fotoperiodyczną Night Queen z ciemną, samokwitnącą afgańską krzyżówką Mazar-i-Sharif. Wynikiem tej krzyżówki jest bogaty, łagodny i słodki smak. Działa ona silnie uspokajająco na duszę, ciało i umysł.

Bogaty haszyszowy zapach tego afgańskiego kusha wypełnia całe powietrze nie tylko podczas palenia, ale i też podczas waporyzacji.

Rośliny osiągają zazwyczaj ok. 1m wysokości i są przeznaczone dla wszystkich domowych hodowców, którzy poszukują maksymalnej siły.

Oto kilka cech AutoNight Queen w skrócie:
– dominacja Indici
– 10 tygodni od zasiania do zbiorów
– autoflowering
– feminizowana
– waga: XL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.