Co to jest chrzczone zioło?

Podejrzani dealerzy są znani z tego, że zanieczyszczają swoje produkty czymś niebezpiecznym, aby zwiększyć jego wagę i siłę. Dlatego zaleca się być ostrożnym, jeśli kupujemy towar z podziemnych źródeł.
zmieszane-ziolo-1
Głównym powodem, dla którego handlarze fałszują swoje produkty jest zwiększenie wagi, a tym samym zysków. Często dodają oni do zioła oregano bądź podobne przyprawy, które na pierwszy rzut oka mogą wyglądać jak trawa. Do tego dodawany jest też zmielony żwir lub rozdrobnione szkło, co daje wygląd gruczołów żywicznych a kannabis połyskuje jakby był bardzo potentny. Inną sztuczką jest zanurzanie pąków w wodzie, aby więcej ważyły.

Wiadomo również, że wielu handlarzy, w celu oszukania swoich klientów, spryskuje produkt cukrem pudrem lub barwnikiem spożywczym, aby wyglądał na bardziej silny i smakowity. Proszek do prania może dawać wrażenie, że kwiaty są pokryte dużą ilością kifu, a ponadto nasila on kwiatowy zapach pączków. Do tego używane są perfumy, Skunk w sprayu, a nawet olej napędowy i inne paliwa aby imitować jakąś daną odmianę.

Ostatnim powodem, dla którego miesza się produkt jest zwiększenie potencji, mianowicie aby użyć kannabisu jako bazę dla mieszanki z innymi narkotykami. Związki alkaloidowe mogą być rozpuszczone w alkoholu i wyparowane na materiał roślinny. Nie jest to niczym niezwykłym, że konopie miesza się tą metodą z fencyklidyną, kokainą lub nawet z DMT (Dimetylotryptaminą). Taka chrzczona trawa jest bardzo trudna do wykrycia, dopóki jej nie zapalisz i nie poczujesz efektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.