Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej Desfrán od Dutch Passion

Desfrán to legendarna odmiana wywodząca się z Ameryki Południowej. Szczep ten jest zwycięzcą licznych nagród w wielu konkursach. Desfrán powstała w wyniku krzyżówki odmiany Destroyer z Destroyer i znalazła się w Dutch Passion dzięki Alberto z Argentyny, właścicielowi Magazynu Haze, a w wyniku współpracy na europejski rynek trafiła odmiana Desfrán.

Desfrán w okresie wegetacji potrzebuje mało nawozów. Świetnie radzi sobie w ziemi, ale można ją uprawiać też innymi metodami uprawy. Desfrán to jedna z nielicznych, 100% Sativ. Jej wzrost jest też typowy da tego gatunku. Ta odmiana wyrasta na wysoką i rozłożystą roślinę, która szybko rozprzestrzenia się na całej powierzchni.

Podczas kwitnienia odmiana ta obkurcza się w obwodzie, za to rośnie trzykrotnie w górę. Jest bardzo bogata w żywicę i świetnie nadaje się do metod Sea Of Green i Screen Of Green a kwitnienie zajmuje jej średnio 9-10 tygodni. Jej smak oraz aromat to owocowe nuty gruszki i zielonego jabłka z domieszkami winogron oraz melona.

Desfrán rodzi bardzo gęste i zbite pąki, które są bardzo charakterystyczne dla gatunku Sativy, które po wysuszeniu wyglądają niczym szyszki skąpane w miodzie. Jeśli zdecydujesz się na szybszy zbiór tej odmiany, to licz się z powalającym, psychicznym i psychodelicznym highem, jeśli jednak zbierzesz je później, to otrzymasz istnego zabójcę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.