Recenzja Odmiany Marihuany White Widow X The Ultimate od Dutch Passion

Zapraszamy do krótkiej recenzji – charakterystyki odmiany konopi indyjskiej White Widow X The Ultimate produkowanej przez jednego z najlepszych producentów nasion marihuany Dutch Passion.

Jest to znakomita i długo wyczekiwana hybryda dwóch niesamowitych odmian, która produkuje wspaniałe zbiory z wielkimi, pełnymi żywicy kwiatami. Z pewnością będzie to numer 1 wśród początkujących growerów i miłośników.

Krzyżówka odmiany White Widow była wyczekiwana przez wiele długich lat. The Ultimate to ultymatywnie najlepsze zbiory i pełna moc.

Ta wyjątkowa krzyżówka gatunku Indici oraz Sativy to połączenie męskiej rośliny White Widow z żeńską Ultimate.

Jej działanie jest silne i intensywne, jednocześnie pozwala jednak pozostać w pełni aktywnym. Rośliny mają nieomylnie smak Haze, połączony z nutami ziemisto cytrusowymi zmieszanymi z aromatem sosny. Są to niezwykle oleiste rośliny, rosnące na wysokość do 1,5m i dające bardzo obfite zbiory. Można je uprawiać w każdym systemie hydroponicznym. Rośliny są gotowe do zbiorów po 8 tygodniach, ale najlepsze wyniki są osiągalne po upływie 10 tygodni.

Podsumowanie White Widow X The Ultimate od Dutch Passion:

  • Jest to odmiana z rodziny białych szczepów, co oznacza że jest bardziej delikatna od innych odmian konopi, chociaż geny Ultimate uodporniły ją nieco na słabsze warunki. Zaleca się ją uprawiać w indoor, czyli w pomieszczeniu.
  • Odmiana ta jest w połowie indicą a w połowie sativą, oznacza to że haj po niej będzie zrównoważany w połowie uspokajający a w połowie euforyczny.
  • Moc jaką oferuje White Widow X The Ultimate jest w granicach 19% THC. Śmiało można powiedzieć że jest to mocna odmiana i tutaj nie ma co jej zarzucić że będzie za słaba.
  • A teraz plon, dla wielu jeden z najważniejszych parametrów. Jak już wspomnieliśmy odmiana ta jest przeznaczona bardziej do indoor i właśnie w pomieszczeniu można z niej uzyskać około 300g z jednej rośliny. Jest to realny do uzyskania plon.

Zdjęcia White Widow X The Ultimate od Dutch Passion:

Gdzie Kupić Nasiona Marihuany White Widow X The Ultimate od Dutch Passion:

Jeśli ta odmiana Ci się spodobała i byś chciał kupić jej nasiona marihuany, to najlepiej zakupić je u lokalnego dystrybutora marki Dutch Passion, czyli w sklepie z nasionami konopi thc-thc.com, polecamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.