Recenzja Uprawy Konopi Indyjskiej Orange Hill Special – Dutch Passion

Orange Hill Special to krzyżówka oryginalnych odmian Orange Bud oraz California Orange. Jest łatwa w uprawie i poradzą sobie z nią nawet niedoświadczeni hodowcy. Najlepiej wyrasta w ziemi, kokosie lub w systemach hydroponicznych.

Orange Hill Special posiada ponad 20% THC. Jej zapach można już wyczuć po nazwie – pomarańcze, mandarynki oraz pozostałe cytrusy. Nasiona tej odmiany są dostępne zarówno w wersji regularnej jak i feminizowanej. Jest to roślina, która oprócz obfitych zbiorów, produkuje również bardzo dużo żywicy. Jest idealna do uprawy w domu.

Orange Hill Special potrzebuje ok. 8-9 tygodni do zakwitnięcia, przy oświetleniu 12/12. Dobrze reaguje na przycinanie i osiąga wysokość 1 do 1,5m.

Wygląd. Jej pąki wspaniale się prezentują i są bogate w trychomy, których pod mikroskopem widać nieskończenie wiele. Jasnozielony kolor wzbogacony jest ciemnopomarańczowymi i brązowymi słupkami.

Aromat. Orange Hill Special wbrew oczekiwaniom nie jest hazy. Po przełamaniu pąków, wydobywa się z nich zapach cytrusów z lekkimi nutami kwaśno/słodkimi.

Smak. Smak jest cytrusowy i wyczuwalne są ziemiste nuty.

Efekt. Efekt jest głównie cielesny, z lekkim upaleniem mózgowym, ale nie za silnym. Można powiedzieć, że 50/50. Świetna dla pacjentów, bo nie zwala z nóg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.