Uprawa Indoor AutoUltimate Przy Użyciu Podłoża z Ziemi i LED

Dzisiejszy wpis to zrecenzowanie uprawy indoor wspaniałej odmiany konopi, AutoUltimate. Jest to jedna z odmian o najlepszym wyglądzie, jaką można spotkać, a ponadto automatycznie kwitnie.

Ta recenzja pochodzi od growera ‘Tang’, który odmianę Auto Ultimate uprawiał w doniczce air-pot o pojemności 15 litrów w ziemi Plagron Light, a całość trzymał pod lampami LED, które nie tylko produkują mniej ciepła, ale również zużywają znacznie mniej prądu.

Na zdjęciach widzimy, co można osiągnąć używając najlepszych genetyk odmian samokwitnących, które są silne i bardzo łatwe w uprawie. Wystarczy tylko wysiać nasiona w donicy i poczekać 10-11 tygodni.

Jak pisze Tang, jest to jego druga przygoda z odmianą Auto Ultimate. Za pierwszym razem udało mu się zebrać 300g zbiorów z rośliny, a tym razem ma większe oczekiwania. Tang swoje nasiona odmiany AutoUltimate wykiełkował na papierowych ręcznikach, a następnie umieścił w kostkach Root Riot i włożył bezpośrednio do 15-litrowej donicy air-pot, wypełnionej ziemią Plagron Light. Po 10 dniach rozpoczął nawożenie. Wegetacja rośliny przebiegała standardowo i podczas tej fazy oraz na początku kwitnienia Tang użył lamp hybrydowych GN MS0006 180W od 4 Philips Rebel, następnie w dalszym okresie kwitnienia dodał kolejną żarówkę LED o mocy 120W w standardowej MS0004. Przy nawożeniu dwa razy dziennie podczas kwitnienia, Tang na końcu otrzymał plony 515g suszu.

Jej zapach i smak Tang opisuje jako delikatniejszy w stosunku do ostatniej, wyhodowanej przez niego Auto Ultimate, z bardzo przyjemnymi nutami cytrynowymi i czarodziejską mocą. Na końcu zebrał z roślin resztki żywicy, z której powstał wspaniały haszysz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.