Palenie marihuany przeciw agresji

Poza kilkoma wyjątkami mało jest znanych przypadków, aby ktokolwiek po zapaleniu jointa stał się agresywny. Może jeśli powiemy takiej osobie, że jeśli zapali jointa to popełni straszne przestępstwo i użyje niebezpiecznego narkotyku, który szkodzi jego materiałowi genetycznemu, ogłupia go, sprawia, że nie radzi sobie ze swoim życiem i staje się marginesem społecznym to może się tak przydarzyć, że dana osoba nieco się wkurzy. W pozostałych przypadkach palenie marihuany w celu leczenia agresji to dla wielu osób ratunek przed szpitalem albo i też zakładem karnym.

Przede wszystkim młodzi mężczyźni szczególnie po spożyciu alkoholu podatni są na agresję, którą ciężko utrzymać pod kontrolą. Osoby, które jednak już paliły cannabis wiedzą i przekonały się, że to im nie grozi i nie zagrażają one też innym osobom. Co innego jest w przypadku alkoholu.

Szczególnie w tym przypadku ludzie, którzy z reguły są nerwowi pod wpływem alkoholu szybko tracą równowagę. Z tego powodu wiele barów oraz dyskotek, które straciły swoje dobre imię ze względu na bijatyki i awantury. Czy słyszeliśmy jednak o takim Coffeeshopie? No właśnie…

Nawet osoba posiadająca dużo energii potrzebuje czasami chwilę wytchnienia i regeneracji. Chodzi tu zarówno o ciało jak i umysł. Przy pomocy substancji odurzających można natychmiast sprawić, że osiągniemy taki stan. Nie tylko młodzi ludzie mają takie zapotrzebowanie. Wielu jednak po alkoholu rozluźnia się aż za bardzo i wtedy takie osoby sprawiają niezbyt dobre wrażenie na swoim otoczeniu.

Osoby, którym często zdarza się pod wpływem alkoholu stać się obiektem pośmiewiska bądź też mają skłonności do awantur oraz napaści na tle seksualnym. Jeśli tak, to cannabis jest dla takich osób możliwą alternatywą.

Warto jest więc zastanowić się nad tym, czy nie lepiej zrezygnować z kilkunastu procentów na rzecz jednego dyma, aby w ten sposób uniknąć nieprzyjemności w stosunku do swojej osoby oraz oszczędzić ich osobom w naszym otoczeniu. Szczególnie, jeśli nasza agresja ma doprowadzić do konfliktu z prawem, a zapalenie jointa niekoniecznie, jeśli zrobimy to dyskretnie…

Oczywiście nie namawiamy do palenia marihuany, każdy powinien sam zadecydować, jakie używki będzie spożywał. Warto jednak zastanowić się nad konsekwencjami spożywania alkoholu, a konsekwencjami zapalenia cannabisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.