Recenzja Uprawy Domowej Dwóch Odmian Konopi od Dutch Passion, Blue Velvet i Night Queen

Blue Velvet i Night Queen to dwie najsilniejsze i tradycyjne odmiany fotoperiodyczne, jakie Dutch Passion ma w swojej ofercie.

Blue Velvet to siostrzana odmiana słynnej Blueberry, mieszanki gatunków Indici oraz Sativy o wspaniałym owocowym smaku, która gwarantuje długo trwający i wyjątkowo przyjemny high.

Night Queen z kolei to oryginalna odmiana Afghan Kush, która należy do odmian o najbogatszej produkcji żywicy i bardzo relaksującym upaleniu.

Ta uprawa odbyła się przy użyciu lamp HS1 LED i tym razem na odmianie fotoperiodycznej o nazwie Blue Velvet, a chwilę później rozpoczęto uprawę także odmiany Night Queen.

Łączna ilość uprawianych roślin to dwie sztuki Blue Velvet i jedna Night Queen, które wsadzono do 15-litrowych donic powietrznych “Airpot” w medium Plagron Light. Cała uprawa odbywa się w  pomieszczeniu o wymiarach 1,2 x 1,2 m przy temperaturze między 26 a 28°C oraz wilgotności 35-45 RH, przez cały okres uprawy. Do naświetlania użyto lamp 1 HS1 przez prawie cały okres uprawy, w planie 20/4 i następnie 2 HS1s podczas kwitnienia. Po upływie 30-40 dni, zmieniono oświetlenie na cykl 12/12 i utrzymywano je przez kolejnych 10 tygodni kwitnienia.

Rośliny niesamowicie wzrastały i zastosowano na nich metodę toppingu przy 5 piętrze liści, a Night Queen została dodatkowo oskubana (Super Cropping), by zapewnić jej bardziej wyrównany baldachim. Blue Velvet wręcz cała pokryła się żywicą, lecz to Night Queen spowodowała największe zaskoczenie, ponieważ była mega oszroniona, a ponadto jej pąki miały wyjątkowy, limonkowy kolor, który wspaniale kontrastował z ciemną zielenią liści.

W kwestii oświetlenia lampy HS1 zdecydowanie zapewniają najlepszą jakość uprawy, co jest odczuwalne na jakości smaku oraz działania marihuany.

Większość pąków posiadała na tyle dużo żywicy, że świetnie nadała się do produkcji haszu, który jest wręcz nieziemski. Velvet wyprodukował bardzo kwiatowe i owocowe w smaku topy, które przy paleniu mają malinowy smak z dodatkiem pieprzu, a upalenie jest silne i radosne.

Night Queen należy okazać wystarczającą ilość szacunku, ponieważ jest ona niesamowicie mocną odmianą, zwalającą z nóg i wyłączającą mózg. Jej aromat i smak to mieszanka nut ziemistych z sosną. Jej pąki są świetne do produkcji oleju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Recenzja Uprawy Domowej Dwóch Odmian Konopi od Dutch Passion, Blue Velvet i Night Queen”


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.