sklep thc-thc, auto nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, ak-47, skuna, white widow

Recenzja uprawy domowej dwóch odmian Dutch Passion, Blue Velvet i Night Queen.

Blue Velvet i Night Queen są dwoma najsilniejszymi tradycyjnymi odmianami fotoperiodycznymi w banku Dutch Passions. Blue Velvet jest siostrzaną odmianą słynnej Blueberry, mieszanki indica/sativa ze wspaniałym owocowym smakiem, gwarantującej długotrwały i wyjątkowo przyjemny haj. Night Queen jest oryginalną odmianą Afghan Kush z jedną z najbogatszych produkcji żywicy, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, gwarantującą bardzo relaksujące upalenie narkotykowe. Obie odmiany są ulubionymi odmianami naszego zespołu i są bardzo przez nas polecane.

“Była to moja druga uprawa z lampami HS1 LED i chciałem tym razem spróbować odmiany fotoperiodycznej. Decyzja, na którą się zdecydować nie zajęła mi dużo czasu, wybór padł na Blue Velvet. Chwilę po rozpoczęciu uprawy dwóch roślin Blue Velvet, zdecydowałem się na rozpoczęcie uprawy kolejnej rośliny, tym razem Night Queen. “

“Trzy roślinki zaczęły swój żywot w 15-litrowych donicach powietrznych “Airpot” i nie zostały już przesadzone. Jako medium do uprawy wybrałem Plagron Light, a roślinki śledziły lekko zmodyfikowany, następujący harmonogram nawożenia Harmonogram nawożenia Advanced Nutrients Autoflower. Pomieszczenie miało wymiary 1,2 x 1,2 m i utrzymywałem w nim temperaturę między 26 a 28 °C oraz wilgotność 35-45 RH, przez cały okres uprawy. Używałem lamp 1 HS1 przez prawie cały okres uprawy, w planie 20/4 i następnie 2 HS1s podczas kwitnienia. Gdy trzy roślinki miały 30-40 dni, zmieniłem oświetlenie na 12/12 i utrzymałem je przez 10 tygodni kwitnienia.”

“Wzrost był niesamowity, wszystkie trzy zostały przycięte (topping) przy 5 piętrze liści, a Night Queen została dodatkowo oskubana (Super-Cropping), by zapewnić jej bardziej wyrównany baldachim. Blue Velvet była wręcz pokryta żywicą, lecz to Night Queen zaskoczyła mnie najbardziej – tak oszronionej rośliny, jeszcze nigdy dotąd nie wyhodowałem, dodatkowo buds miały cudownie limonkowy kolor, wspaniale kontrastujący z ciemną zielenią liści.”

“Uprawiałem ostatnią Blue Velvets pod lampami 2 GN MS0006 (180 W każda) w tym samym pomieszczeniu i miałem kilka uwag, co do jakości, nic takiego się nie zdarzyło pod lampami HS1s, teraz, kiedy użyłem ich kilka razy, jestem pewien, że HS1 zapewniają najlepszą jakość uprawy… Palę i wdycham jeden z najlepiej smakujących i najsilniejszych materiałów, jaki kiedykolwiek udało mi się wyhodować.”

“Większość żywicznych buds była odpowiednia oszroniona do wykorzystania ich do produkcji haszu i muszę wam przyznać, że hasz jest nieziemski. Szczyty Velvet są bardzo kwiatowe i owocowe w smaku, a przy wdychaniu smakują malinami z dodatkiem pieprzu, upalenie jest silne i radosne, takie jak najbardziej lubię. Wspaniały smak i upalenie sprawiają, że Blue Velvet wychodzi na czołówkę moich ulubionych odmian.

Night Queen wymaga respektu, gdyż jest niesamowicie mocną odmianą, zwalającą z nóg i wyłączającą mózg. Zapach i smak są ziemiste z nutami sosny. Uważam, że buds są idealne do wyciskania w celu uzyskania dużej ilości lepkiego jak miód oleju.”

“Bardzo miło wspominam tę uprawę, rośliny uzyskały bardzo wygodny rozmiar i bardzo dobrze znalazły się w przygotowanym środowisku. Jeśli miałbym udzielić porady, gorąco poleciłbym obie odmiany.

Podsumowując, miła uprawa z małym zużyciem energii i świetnej jakości wynikami.”

źródło: dutch-passion.nl

thc-thc.com, sklep z feminizowanymi nasionami konopi, żeńskie nasiona marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Recenzja uprawy domowej dwóch odmian Dutch Passion, Blue Velvet i Night Queen.”


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany, konopi indyjskich, cannabis.