Recenzja Dutch Passion AutoBlackberry Kush, Uprawa z Lampami

AutoBlackberry Kush to propozycja od Dutch Passion, powstała dzięki krzyżówce oryginalnej Blueberry z najwyższej jakości odmianą Kush. Uprawa tej odmiany odbyła się pod lampami holograficznymi Serii 1 LED, w doniczkach airpots i podłożu Plagron Light.

Zacznijmy od lamp. Są to lampy LED ostatniej generacji 75W Grow Northern Holographic Series 1 z dyfuzorami holograficznymi, które rozpraszały światło. Do uprawy użyto dwóch HS1 LED o łącznej mocy 150W, które pokryły całą powierzchnię w pomieszczeniu o wymiarach 1,2m x 1,2m.

Roślina rosła około 6 – 7cm każdego dnia, a na końcu osiągnęła wzrost 115cm,a po 40 dniach zaczęła kwitnąć. Szybko też pokazała purpurowy kolor w szczytach, a jej produkcja żywicy okazała się niesamowita, przy ogromie trychomów. BlackBerry Kush ma wyjątkowy aromat, co wskazuje na ogromną ilość terpenów.

Zapach tej odmiany przez cały jej czas jest silnie owocowy z wyczuwalnymi nutami Kush, mięty i limonki. Jej high jest bardzo silny i wbija w kanapę, pozostawiając Cię tam na dobrych kilka godzin w absolutnym bezruchu, ale posiada ona również cechy medyczne.

Auto BlackBerry Kush jest rośliną łatwą w uprawie, dająca końcowy plon rzędu 100g.

Poniżej Parę Zdjęć Roślin Odmiany Auto BlackBerry Kush od Dutch PassionDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.