Frisian Dew – Silna Odmiana Konopi Do Uprawy Outdoor

Frisian Dew to odmiana specjalnie stworzona do uprawy outdoor. Dzisiejsza recenzja pochodzi od południowoamerykańskiego growera, który z Frisian Dew otrzymał 3-metrową roślinę.

Frisian Dew to krzyżówka legendarnej Super Skunk z Purple Star, która swój debiut obchodziła w 2008 r. jako odmiana 50/50 indica/sativa.

Na półkuli północnej FrisianDew jest gotowa do zbiorów na początku października, na półkuli południowej, na początku kwietnia. Jej rośliny osiągają nawet 4m wysokości przy odpowiednich warunkach. Ten wpis pokazuje jaki potencjał kryje się w Frisian Dew.

FrisianDew to odmiana bardzo odporna na pleśń i srogie warunki klimatyczne. Najlepiej jest wysiać i przez pierwsze 2-3 tygodnie uprawiać w domu, po czym przenieść na dwór. Jeśli rośnie na dworze, należy zabezpieczyć ją środkiem na ślimaki i kratką z drutu przed królikami.

Frisian Dew dostępna jest również jako wersja samokwitnąca i nosi nazwę AutoFrisian Dew. Jej całkowity czas wzrostu trwa około 11 tygodni, w zimniejszych klimatach 13-14. Auto Frisian Dew jest wprawdzie szybsza w uprawie, ale nie wyprodukuje tej samej ilości zbiorów co jej fotoperiodyczna siostra. Do rodziny Frisian należy jeszcze odmiana Frisian Duck o liściach w kształcie kaczych nóżek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.