Konsumenci cannabisu są bardziej społeczni i więcej zarabiają

Cannabis zrobi z ciebie durnia, lenia i impotenta? Nie! Mamy 2017 rok i czasy, w których wpajano takie rzeczy do głów konsumentów w prawdzie w powolnym tempie, ale już minęły. Zapewne każdy zna jakichś palaczy marihuany, którzy jej się nie dają, a wręcz przeciwnie, świetnie radzą sobie w życiu zawodowym oraz rodzinnym.

Często nawet jest tak, że te osoby odnoszą o wiele większe sukcesy niż abstynenci i oczywiście do osób nadużywających alkoholu. A żeby nie były to tylko puste słowa, przeprowadzono właśnie badania naukowe w Kalifornii oraz Colorado, gdzie cannabis właśnie został całkowicie zalegalizowany. BDS Analytics przepytało 2.000 uczestników, których podzielono na konsumentów oraz abstynentów.

Jak pokazały wyniki, konsumenci cannabisu rzeczywiście okazali się bardziej sukcesywni we wszystkich badanych kategoriach. 20 procent wszystkich palaczy posiadło tytuł magistra, pośród abstynentów było to tylko 12 procent.

Również średnie zarobki palaczy okazują się leżeć powyżej przeciętnej abstynentów, którzy zarabiają średnio 70.000 dolarów rocznie, podczas gdy konsumenci wykazują zarobki równe około 94.000 dolarów.

Palacze marihuany w 64 procentach przypadków posiadają stałe zatrudnienie w pełnym zakresie pracy, abstynenci jednak w 55 procentach przypadków. Również ogólne zadowolenie okazuje się być wśród palaczy o wiele większe: pięciu na dziesięć pytanych było bardziej zadowolonym niż rok wcześniej, u niepalących o jednego mniej.

Badania te dokładnie pokazują, że konsumenci cannabisu są bardziej społeczni – aż 38 procent z nich jest w Kalifornii w jakiś sposób zaangażowanych w wolontariat, a w grupie niepalących jedynie 25 procent.

36 procent palaczy cannabisu ocenia siebie samych jako bardzo społeczni, a w grupie palaczy tylko 28 procent. Nie dziwi więc fakt, że 64 procent palaczy mają już dzieci, podczas gdy niepalący tylko w 55 procentach.

Jaki z tego morał? Koniec z kłamstwami na temat marihuany! Nadszedł czas na legalizację!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.