Sprzedawali brokuły zamiast cannabisu

I zarobili na tym 10.000 dolarów. Cała akcja działa się na Florydzie. Oczywiście zakup marihuany za taką kwotę jest nielegalny, nawet jeśli istnieje tam już legalny rynek medycznej marihuany. Jednak czarny rynek nadal kwitnie, gdyż nie każdy ma to szczęście aby znaleźć się w posiadaniu recepty. Dlatego dwóch mężczyzn z miasta Aurora chciało dokonać zakupu marihuany o wartości 10.000 dolarów.

W tym celu nawiązali oni kontakt z Tercellem D., którego spotkali na parkingu jednego z centrów handlowych. Otrzymał on kwotę 10.000 dolarów… a klienci w zamian za to otrzymali ładną i dużą reklamówkę pełną brokuł.

Jak tylko się zorientowali było już niestety za późno. Aby upomnieć się o swoje pieniądze umówili się oni na ponowne spotkanie, tym razem pod innym nazwiskiem. Tercell D. pojawił się tym razem ze swoim kolegą Sababu C. jednak znowu z reklamówką pełną brokułów.

Stało się to, co musiało się stać. Wybuchła awantura. Jednak dealerzy byli na tyle odważni, że zaczęli strzelać do swoich klientów i jednego z nich ranili strzałem. Sababu C. został już za to skazany na 16 lat pozbawienia wolności, a Tercell D. czeka na ogłoszenie swojego wyroku, które ma nastąpić za tydzień.

Jak powiedział prokurator George Brauchler jest to „prawdopodobnie pierwszy raz, kiedy brokuły okazały się szkodliwe dla ludzkiego zdrowia.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany oraz roślin konopi indyjskich, zwanych cannabis.