sklep z feminizowanymi nasionami thc-thc, auto nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, trawki

Uzdrowiciel prowadził podziemną plantację marihuany w kontenerze

Podziemna uprawa marihuany w Niemczech (Linnich): Dwóch mężczyzn, teść wraz ze swoim zięciem, zostali w zeszłym tygodniu skazani na karę w zawieszeniu, ponieważ pomagali przy podziemnym projekcie uprawy cannabisu. Udało im się jednak wyjść z tego bez większego szwanku, jak można przeczytać w wyroku.

Uzdrowiciel prowadził podziemną plantację marihuany w kontenerze, Dutch Seeds

Plantacja marihuany, o którą toczył się proces w sądzie, znajdowała się na posesji uzdrowiciela w podziemnych kontenerach, które znamy z transportu morskiego.

Cała plantacja była urządzona i prowadzona w bardzo profesjonalny sposób. Uzdrowiciel popełnił samobójstwo po tym, jak przed dwoma laty odkryto jego plantację.

Obydwoje skazani mężczyźni wyznali, że pomagali uzdrowicielowi tylko i wyłącznie z przyjacielskiej grzeczności i poza tym wychodzili z założenia, że cała hodowla cannabisu służyła wyłącznie do zaopatrywania pacjentów chorych na raka.

My uważamy, że nadeszła najwyższa pora na to, aby zalegalizować marihuanę. Nie może tak być, że w XXI wieku lekarstwo na raka jest nielegalnie sadzone po kryjomu w jakichś kontenerach pod ziemią, a całe to przedsięwzięcie uważane jest za groźne przestępstwo porównywalne do morderstwa.

Nie może też tak być, że w 2017 roku lekarze oraz uzdrowiciele, którzy chcą swoją pracą pomóc ciężko a nawet śmiertelnie chorym ludziom z obawy przed poniesieniem kary odbierają sobie życie.

Cannabis to nie jest żaden niebezpieczny narkotyk. To najlepsze lekarstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © DutchSeeds.pl - Wszystko na temat marihuany, konopi indyjskich, cannabis.